İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Yakınındaki Oteller

En uygun İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Hakkında

Her yıl onlarca ulusal ve uluslararası önemli etkinliğe ev sahipliği yapan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Şişli’de güzel konumundan dolayı hem tatil konaklamaları hem de iş gezileri için ideal 600'den fazla otelle çevrili durumda. Her bütçeye uygun otel bulma imkanınızın bulunduğu bölgede 5 yıldızlı oteller, lüks rezidanslar, zengin imkanlara sahip spa otelleri, son teknoloji toplantı odaları sunan iş otelleri, ekonomik fiyatlı apartlar ve şehir otelleri gibi pek çok konaklama tesisinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul'un tarihi ve turistik noktalarına yakın olmalarından dolayı yılın her mevsimi ilgi gören otellerden Maçka Parkı, Yıldız Parkı, Taksim Parkı gibi bölgenin sevilen gezi alanlarının yanı sıra İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Dolmabahçe Sarayı, Vodafone Park ve Ortaköy iskelesi gibi yerlere de kısa yürüyüşlerle gidebilirsiniz. Çevresi City's Nişantaşı, Cevahir AVM ve Astoria AVM gibi büyük alışveriş merkezleriyle çevrili olan otellere 40 kilometre uzaklıktaki İstanbul Havalimanı’ndan transfer servisleriyle kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 96,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.