İçmeler Bodrum Otelleri Ara

En uygun İçmeler Bodrum otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz İçmeler Bodrum otellerini listele.

İçmeler Bodrum Hakkında

Bodrum’un merkezine araçla sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan İçmeler, merkeze yakın konumu ve enfes doğasıyla ziyaretçilerin gözdesi. 5 yıldızlı otellerden küçük butik tesislere kadar pek çok farklı konaklama seçeneğini barındıran bölgeye olan ilgi genellikle bahar ve yaz aylarında yoğunlaşıyor. Mis kokulu mandalina ağaçlarının arasında konumlanan Bodrum otelleri denize yürüme mesafesinde. Yaz aylarında havlunuzu kumsala sererek güneşlenebilirsiniz. Mavi bayraklı plajlarda serinlemenin yanı sıra ayrıca dilerseniz tekneyle Bodrum koylarını dolaşabileceğinizi unutmayın. 

Bodrum Kalesi ve Arkeoloji Müzesi, Zeki Müren Evi ve Bodrum Barlar Sokağı İçmeler tatilinin olmazsa olmaz duraklarından sadece bazıları. Eğer su altı yaşamına ilgi duyuyorsanız, rahatlıkla şnorkelinizle veya tüple dalışın tadını da çıkarabilirsiniz. İçmeler ve civarında denize girebileceğiniz koyların sayısı hayli fazla. Eğer gençlerle birlikte eğlenmek isterseniz, popüler plajları tercih ederek gün boyunca çalan müzikler eşliğinde dans edebilirsiniz. Buna karşılık aradığınız daha çok huzur ve sakinlikse bu kez rotanızı merkeze biraz uzak kalan koylara doğru çevirmenizde yarar var.  

Üstelik İçmeler, çevredeki hava ve karayolu seçenekleri sayesinde ulaşımı hayli kolay noktalardan. Bodrum Havalimanı’na yurt içinden ve dışından yaz aylarında sıklığı artan seferlerle uçabilirsiniz. Hava yolunun yanı sıra otobüsle de özellikle Türkiye’nin batısında yer alan neredeyse her şehirden direkt yolculuk yapma şansınız bulunuyor. İçmeler ayrıca antik tiyatrolar ve kentleri dolaşmak için hayli ideal bir merkez. Burada tatil yaparken araç kiralayarak veya günlük turlara katılarak zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Yıl içinde farklı zamanlara denk gelen Mandalina Festivali ve Bale Festivali gibi organizasyonlar sayesinde ise tatilinizi çok daha keyifli anılarla süsleyebilirsiniz.