Marmaris İçmeler Otelleri

En uygun Marmaris İçmeler otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Marmaris İçmeler otellerini listele.

Marmaris İçmeler Hakkında

Önceki yıllarda küçük bir balıkçı kasabası olan İçmeler günümüzde muazzam doğal güzelliğiyle, otelleriyle ve eğlence yerleriyle gitgide gelişen bir turizm merkezi olma yolunda ilerliyor. Marmaris’in merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunan İçmeler’de yapılabilecek şeyler arasında ise Ege’nin masmavi sularında yüzmek, su sporlarının tadını çıkarmak, özellikle yoğun geçen yaz sezonunda kumsalda güneşlenmek ve doğada yürüyüşe çıkmak sayılabilir.

İçmeler’in en yoğun ilgi gördüğü zamanlar ise haziran ayından başlayarak eylül sonunda sona eren yaz ayları. Bölgede yoğun geçen sezonda konaklama ücretleri biraz daha pahalı olabiliyor. Mayıs, eylül ve ekim ayında ise yaz aylarında olduğu gibi İçmeler’de denizin ve sıcak havanın tadını daha uygun fiyatlarla çıkarabilirsiniz.

Bölgede gece hayatı çok canlı ve hareketli sayılmaz. Geceleri eğlenmek için sadece birkaç kilometre uzaklıkta bulunan Marmaris’in merkezini tercih edebilirsiniz. Tekne turlarına katılarak masmavi koylara doğru yelken açmaksa İçmeler ve civarında yapabileceğiniz en iyi şeylerden. Haftanın belirli günlerinde kurulan pazarlar taze sebze meyve için olduğu kadar Ege’nin rahat havasını taşıyan yöresel hediyelikler için de doğru adres. İçmeler tatiliniz sırasında Ege Denizi’nin bir armağanı olan leziz balıkları, deniz ürünlerini ve yörede yetişen taze malzemelerle hazırlanan enfes salataları tatmayı ihmal etmeyin.

Marmaris İçmeler Galeri

Marmaris İçmeler Semtleri

x