Huntsville Otelleri Ara

En uygun Huntsville otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Huntsville otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Huntsville Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri'nin Alabama eyaletinde yer alan Huntsville yaklaşık 200 bin kişilik nüfusuyla küçük bir kent. Aynı zamanda eyaletin en büyük ikinci yerleşim yeri olan kent çevre kasabaların da nüfusuyla birlikte eyaletin en klabalık ikinci şehri. Nemli subtropikal iklime sahip şehirde yağışlar genellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında düşüyor. Yakın geçmişte bölgede görülen kasırgalardan da etkilenen şehirde kış ayları ise genellikle kar yağışlı geçiyor.

Uzay teknolojilerinin de geliştiği şehirde en büyük ekonomik faaliyet ise askeri teknolojiler. Şehirde başta havayolu olmak üzere birçok askeri teknolojik gelişmenin merkezi durumunda. Özellikle kara yoluyla çevresindeki birçok yere ulaşmanın mümkün olduğu Huntsville'de şehrin merkezi yerlerinde keyifle bisiklet sürebileceğiniz bisiklet yolları da var. Şehirde bulunan küçük havalimanından ise hem Amerika'nın birçok noktasına hem de Meksika, Avrupa, Asya gibi yurt dışında birçok bölgeye seyahat edebilirsiniz.

Görülecek birçok harika yere de sahip Huntsville'de gezerken karşınıza çıkacak en ilgi çekici yerler ise tarihe yolculuk yapabileceğiniz Savaş Gazileri Müzesi, şehrin sakin ve huzurlu alanlarından biri olan Huntsville Botanik Bahçesi ile Birleşik Devletler Uzay ve Roket Merkezi'ni gezebilirsiniz. Ayrıca yol boyunca birçok hayalet hikayesini dinleyebileceğiniz hayalet ve vampir turları da ilgi çekici ve sıradışı bir aktivite.