Hotel Mentalite

Malatya Merkez, Malatya
Hotel Mentalite Genel
Hotel Mentalite Genel
Hotel Mentalite Genel
Hotel Mentalite Genel
Hotel Mentalite Genel
Image More +24 fotoğraf
Hotel Mentalite
Şıkşık Mah. İnönü Cd. No:120 44100 Malatya Merkez/Malatya Malatya Merkez, Malatya

Hotel Mentalite Doğu Anadolu bölgesinin türkülere konu olmuş yeşil ili Malatya’nın merkezinde, bölgenin zengin tarihinden istifade etmek isteyen veya iş seyahatlerinde dinlenebilecekleri huzurlu bir konaklama arayan misafirlere kapılarını açıyor. Şehir merkezinde bulunan otel, merkezi konumu dolayısıyla Malatya’nın hem ticari bölgelerine, hem de hatırı sayılır tarihi ve doğal güzelliklerine kolay erişilebilir bir konumda yer alıyor. Bölgede misafirlerin keşfedebilecekleri turistik değerler arasında Aslantepe Ören Yeri, Beydağı Doğa Parkı, Günpınar Şelalesi, Tohma Kanyonu, Malatya Müzesi, Malatya Etnografya Müzesi, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Beşkonaklar Kudeb gibi doğal ve tarihi güzellikler yer alıyor.

Hotel Mentalite misafirlerini 63 odasıyla ağırlarken misafirlerine odaya özel banyo, gardrop, makyaj masası ve sandalyesi, çay-kahve ikram seti, kettle, düz ekran TV, odaya özel banyo gibi imkanlar sunuyor. Oda kahvaltı hizmet veren otelde misafirler için öğlen ve akşam yemeklerinde A la Carte yemek servisi, hamam ve sauna da bulunuyor.

Malatya Otogarı’na 4,7 kilometre uzaklıkta bulunan Hotel Mentalite, Malatya Havaalanı’ndan ise 26,4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Single
Single Oda
Triple
Triple Oda
Double
Double Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x