Hotel Köşk

Elazığ
Hotel Köşk Genel
Hotel Köşk Genel
Hotel Köşk Genel
Hotel Köşk Genel
Hotel Köşk Genel
Image More +21 fotoğraf
Hotel Köşk
Yeni Mahalle Gazi Caddesi Muammer Corbacıoğlu Sok. No:5 Merkez, Eg, Turkey , Elazığ

Elazığ şehir merkezinde yer alan Hotel Köşk’ün 20’si single standart, 20’si twin standart, 2’si suit, 5’i double, 9’u da triple olmak üzere modern ve şık tasarıma sahip 56 odası bulunuyor. Müşteri memnuniyetine önem veren otelin odalarında sigara içilmiyor ve buraya evcil hayvan kabul edilmiyor.

Oda kahvaltı konseptindeki otelin restoranında açık büfe kahvaltı hizmeti sunuluyor. Oda servisi ise belirli saatlerle sınırlı. Ayrıca otelin restoranında Türk ve Osmanlı mutfağının eşsiz lezzetlerinden oluşan menüler de hazırlanıyor. Hotel Köşk’ün restoranı, kimi zaman gerekli düzenlemeler yapılarak çeşitli iş toplantılarına ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Diğer yandan otel konumu itibarıyla bölgedeki kafe ve restoranlara oldukça yakın. Balayı çiftleri tarafından da tercih edilen Köşk Hotel, yeni evli çiftlere özel oda süsleme hizmeti sunuyor ve çeşitli ikramlarda bulunuyor.

Elazığ Havalimanı’na 10 kilometre uzaklıkta yer alan otelde, ücret karşılığı transfer servisi ve araba kiralama hizmeti de veriliyor. Öte yandan otel, Harput Sanat Galerisi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca otel; Harput’a 5 kilometre, Harput Kalesi’ne 7 kilometre, Keban Barajı’na ise 52 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Oda Bul

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x