Hotel Ferro Bursa

Bursa Merkez, Bursa
Hotel Ferro Bursa Genel
Hotel Ferro Bursa Genel
Hotel Ferro Bursa Genel
Hotel Ferro Bursa Genel
Hotel Ferro Bursa Genel
Image More +63 fotoğraf
Hotel Ferro Bursa
Muradiye Mah. Çekirge Cd. No:43 16050 Osmangazi/Bursa Bursa Merkez, Bursa

2018 yılından beri hizmet veren Hotel Ferro Bursa, modern mimari yapısı ile dikkat çekiyor. Bursa’nın Osmangazi ilçesinde olan oteli konuklar hem iş seyahati hem de tatiller için tercih edebiliyor. Otelin konumu yaz ve kış aktivitelerine, eğlence ya da alışveriş merkezlerine yakın bir lokasyonda bulunuyor.

Hotel Ferro Bursa’nın terasındaki restoranı Ferro Res Teras’ta dünya mutfaklarından lezzetler tadabiliyorsunuz. Konakladığınız zamanların haricinde davet, toplantı gibi organizasyonlarınızı da burada gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda terastaki restoranda şehir manzarasını izleyebilir ya da maç yayınlarını takip edebilirsiniz. Lobi ve vitamin barında farklı içecekler deneyebilir otele ait pastanedeki lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Dilerseniz yemeğinizi doğrudan odanıza sipariş edebiliyorsunuz. Kahvaltısı oldukça zengin olan otel, konuklarına açık büfe seçeneğini sunuyor.

Tesiste iki kişinin konaklayabileceği standart ve 3 kişinin kalabileceği aile odası seçenekleri bulunuyor. Tüm odalarda ihtiyacınız olan klima, televizyon, kablosuz internet ve özel banyo gibi imkanlar söz konusu.

Bursa Merkez merkezine 5,8 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Teras
Oda Teras
Standard
Standard Tek Büyük veya İki Ayrı Yataklı Oda
Room
Teras Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x