Hotel Avşar

Yeşilyurt, Malatya
Hotel Avşar Genel
Hotel Avşar Genel
Hotel Avşar Yeme / İçme
Hotel Avşar Yeme / İçme
Hotel Avşar Spa / Sağlık
Image More +13 fotoğraf
Hotel Avşar
Çavuşoğlu, 44070 Yeşilyurt/Malatya, Turkey /Yok Yeşilyurt, Malatya

Hotel Avşar, Malatya’ya yapacağınız iş veya turistik amaçlı seyahatleriniz için konforlu bir konaklama seçeneği sunuyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken otel, iş merkezlerine ve çevrede bulunan tarihi ve turistik değerlere kolay ulaşımı dolayısıyla Malatya’da geçireceğiniz konaklamanız süresince gününüzü dolu dolu planlamanıza olanak sağlıyor. Otelin çevresinde bulunan tarihi ve turistik değerler arasında bölgenin tarihi dokusundan bir kesit sunan Beşkonaklar Kudeb, tarihi ticaret merkezlerinden Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Malatya Etnoğrafya Müzesi, Metin Sözen Sanat Sokağı, Aslan Tepe Höyüğü, Malatya Müzesi, Levent Vadisi Seyir Terası, Tohma Kanyonu gibi her misafirin gönlünü fethedebilecek seçenekler mevcut.

Hotel Avşar, misafirlerine 66 oda kapasitesiyle hizmet veriyor. Misafirler odalarda LCD TV, uydu yayını, odaya özel banyo, split klima, elektronik kasa, klima, mini bar, çay-kahve ikramı, kettle gibi imkanlardan faydalanabiliyorlar. Otel bünyesinde misafirlere 24 saat resepsiyon ve oda servisi, uyandırma servisi ve ek ücrete tabi olarak sauna gibi hizmetler de sunuluyor.

Hava yoluyla seyahat eden misafirler Malatya Havaalanı’ndan yapacakları 25 kilometrelik bir yolculuk sonunda otele ulaşabiliyorlar.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Suit
Suit Oda
3
3 Kişilik Oda
Suit
Suit Suit
Suit
Standart Suit
3
3 Kişilik (İptal Edilemez) Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x