Hisarönü Otelleri Ara

En uygun Hisarönü otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Hisarönü otellerini listele.

Hisarönü Hakkında

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı şirin bir mahalle olan Hisarönü, ekonomik ve sakin olması nedeniyle son zamanlarda bilhassa yerli turistlerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Berrak suları, kalabalık olmayan koyları, plajları ve enfes gün batımı manzaralarıyla tam da kafa dinlemelik bir yer olan Hisarönü ve çevresindeki en çok ziyaret edilen yerler ise şöyle: Hisarönü Koyu, Turunç Halk Plajı, İçmeler Plajı, İnbükü Koyu, Dirsekbükü Koyu, İnbükü Orman Kampı, Marmaris Saklı Göl, Marmaris Taşlıca Köyü, Turgut Şelalesi, Yalancı Boğaz, Marmaris Kalesi, Hafsa Sultan Kervansarayı, Hemithea, Eren Dağı, Amos Antik Kenti, Marmaris Müzesi ve Loryma Antik Kenti. Hisarönü’nden günübirlik Bencik Limanı ve meşhur Tavşan Adası’na da gidebilirsiniz. Hisarönü’nün denizi sığ ve plajlarının temiz olması nedeniyle çocuklu aileler de rahatlıkla Hisarönü’nü tercih edebilir.

Yeşil ve mavi renklerinin her tonunu Hisarönü’nde görmeniz muhtemel. Hele ki akşam vaktinde kırmızı kiremit rengi kumlarına yansıyan gün batımı manzaralarıyla birlikte beldede tam bir renk cümbüşü oluyor. Bu beldede yapılabilecek en keyifli aktivitelerse binicilik ve safari. Beldede birden çok kulüp var.

Datça yoluna girdikten 22 km sonra Bozburun yol ayrımına sapmanız gerekiyor ve hemen 1 km ilerisinde de Hisarönü ayrımı bulunuyor. Muğla Dalaman Havalimanı’ndan yaklaşık 59 km uzaklıkta bulunan Hisarönü’ne otobüsle, araç kiralayarak ya da taksiyle ulaşmanız mümkün.

Hisarönü Galeri

x