Marmaris Hisarönü Otelleri Ara

En uygun Marmaris Hisarönü otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Marmaris Hisarönü otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Marmaris Hisarönü Hakkında

Muğla şehrinin Marmaris ilçesine bağlı bir belde olan Hisarönü, son yılların en sevilen tatil yerlerinden biri. Hisarönü özellikle huzur arayan turistlerin akın ettiği çok sevilen bir tatil beldesi. Hisarönü Körfezi ve Gökova Körfezi arasında harika bir konumda yer alan Hisarönü’nün doğal güzellikleri ve etkileyici manzarası her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti buraya çekiyor. Bu nedenle yaz sezonunda Marmaris otelleri oldukça kalabalık oluyor. Sakin bir dönemde bu bölgenin keyfini çıkarmak isterseniz, ilkbahar ve sonbahar aylarını tercih edebilirsiniz. 

Hisarönü’nün kumsalı oldukça sığ ve çocuklu aileler için ideal. Tertemiz denizinin yanı sıra Hisarönü, yemyeşil bir belde ve temiz havasının astım başta olmak üzere pek çok solunum yolu rahatsızlığına çok iyi geldiği biliniyor. Hisarönü Körfezi aynı zamanda su sporları merkezleriyle de ilgi çekiyor. Uygun rüzgarların bulunduğu bölgede rüzgar sörfü ve uçurtma sörfü en popüler etkinlikler arasında. Deneyiminiz olmasa bile kısa bir eğitimle siz de rüzgar sörfünü deneyebilir ve masmavi denizi kuş bakışı izleyebilirsiniz. Hisarönü çevresinde yer alan ve Akdeniz’in en güzel koyları olarak İnbükü Koyu, Kartal Koyu, Tavşan Adası ve Bencik Limanı gibi muhteşem yerlerden dolayı, burası aynı zamanda tekne ve yat gezileri için de önemli bir durak.

Hisarönü’nün doğal güzelliklerini keşfetmek için ise doğa yürüyüşü turlarına katılabilir ya da at safarileriyle bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Bybassos Antik Kenti de Hisarönü’ne çok yakın olduğu için yürüyüşler ve at safarileri genellikle bu rota üzerinden gerçekleştiriliyor. At sırtında gezerken hem muhteşem doğal güzellikler görecek hem de antik bir kentin kalıntıları arasında keyifle gezeceksiniz.

Marmaris Hisarönü Galeri