Fethiye Hisarönü Otelleri Ara

En uygun Fethiye Hisarönü otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Fethiye Hisarönü otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Fethiye Hisarönü Hakkında

Fethiye’ye bağlı Hisarönü, daha çok eğlenceli geceleriyle biliniyor. Ölüdeniz ve Ovacık arasında yer alan bu sevimli yerleşim özellikle İngiliz turistler arasında hayli popüler. Hisarönü’nde kalarak yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki Ölüdeniz Plajı’na minibüslerle ulaşabilir, turkuaz mavisi sularda yüzmenin tadına varabilirsiniz. Fethiye’nin merkezine de hayli yakın sayılabilecek tatil cenneti gündüzleri oldukça sakin. Akşam ve gece saatlerinde ise Hisarönü’nün eğlence mekanlarında müzik dinleyerek ve dans ederek stres atabilirsiniz. Çam ağaçlarıyla çevrelenen bu yerde özellikle geceleri düzenlenen ışık gösterileri mutlaka görülmeli.

Hisarönü’nde yapılabilecek diğer bir keyifli aktivite alışveriş. Tezgahlara dizilen renkli kolye, yüzük ve küpelerden satın alabilir veya yöreyi anımsatacak buzdolabı süslerini tercih edebilirsiniz. Rumlardan kalan eski bir yerleşim olan Kayaköy’e düzenlenen gezilere katılarak ayrıca eşsiz tarihi atmosferi deneyimleyebilirsiniz.

Dilerseniz genellikle Hisarönü ve civarındaki otellere ev sahipliği yapan Ovacık’ta konaklayabilirsiniz. Üstelik burası Hisarönü’nün merkezine yürüyerek birkaç dakikada ulaşılabilecek denli yakın. Bölgede konaklamak için çok odalı lüks Fethiye otelleri veya ekonomik pansiyon ve apart tesis olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Hisarönü otellerinin çoğunda havalimanına servis, açık büfe restoran, çocuk ve yetişkin havuzları, kablosuz internet ve havalimanına servis gibi olanaklar mevcut. Dalaman Havalimanı’na indikten sonra Fethiye’ye doğru gelen servis araçlarıyla Hisarönü ve çevresinde bulunan otelinize seyahat edebilirsiniz.