Hermanus Otelleri Ara

En uygun Hermanus otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Hermanus otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Hermanus Hakkında

Hermanus, Güney Afrika’nın Western Cape eyaletinin güney kıyısında yer alan bir kasabasıdır.
Dünyanın önde gelen kara kökenli balina izleme bölgesi olan Hermanus, aynı zamanda gelişen imkanlarıyla bir balıkçı köyü ve tatil beldesidir.
Kasabanın, son yıllarda gelişmesinde ve ziyaretçi çekmesinde, doğal özelliklerinin etkisi oldukça büyüktür. Ilıman iklimi, açıkhava etkinliklerinin çeşitliliği ve merkez Cape Town’a yakınlığı, Hermanus’u keşfetmek için başlıca nedenlerdir.
Hermanus özellikle, dağ yürüyüşleri yapmayı seven ziyaretçilerin gözdesi konumundadır. Kasabaya bir zemin oluşturan heybetli dağlar, 40 km’lik bir yürüyüş alanı sağlar. Herkesin ilgi alanlarına hitap eden bu beldede adrenalinden hoşlananlar uçurum yürüyüşleri de yapabilir.
Aynı zamanda Hermanus yazarların, çömlekçilerin ve ressamların ikamet ettiği bir sanatçı kasabası özelliğini taşır. Burada mükemmel mücevherler üretilir. Yüksek kalite el işleri sergilenir. Bu ürünler popüler bir sanat pazarı olan Lemm’s Corner Market’ten satın alınabilir.
Kasabanın bir diğer özelliği ise Afrika’nın en güneyindeki şarap rotasıdır. Dünyanın en kaliteli şaraplarını üreten Hermanus Şarap Rotası, sayısız restoran, kaliteli şarap, taze peynir ve balıklarıyla birlikte deneyimlenmeye değer .
Hermanus’a  105 km uzaklıkta bulunan Cape  Town Havaalanı’ndan ulaşılabilir