Haydarabad Otelleri Ara

En uygun Haydarabad otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Haydarabad otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Haydarabad Hakkında

Avusturya’nın Vorarlberg bölgesindeki en büyük şehir olan Dornbirn’de, yaklaşık 46 bin kişilik nüfus yaşıyor. Şehirde bir yürüyüş turu yapmak için Zanzenberg’teki Scouts Place’e gidebilirsiniz. Ticari yaşamı ve alışveriş merkezleri ile ünlü olan şehirde, gidebileceğiniz birçok alışveriş merkezi vardır. Sıcak yaz gecelerinde şehir merkezinde kurulan pazar yerlerinde vakit geçirilebilir.

Alternatif müzik sevenleri için, Grüne Pavillion ve Central Meydanında haftasonları konserler düzenleniyor. Kültürel etkinliklerin fazla olduğu Rohrbach semtinde görülmeye değer birçok müze bulunuyor. Şehirde Sushi yiyebileceğiniz Marktplatz restoranı bulunuyor. Şehrin tepesinde bir dağın etrafına yerleşmiş olan Karren panorama restoranında güzel bir manzara karşısında kaliteli yemekler yiyebilirsiniz.

Bir şeyler içerek zaman geçirebileceğiniz mekanlar olarak ise; Tivoli Bar, Anzieh Bar ve Klappe 2 sayılabilir. Şehirde küçük bir Friedrichshafen Havaalanı bulunuyor. Buradan Dublin, Londra, Berlin ve Prag’a gidilebiliyor. Ayrıca ikinci alternatif olarak Memmingen Havaalanı da vardır.