Haydarabad Otelleri Ara

En uygun Haydarabad otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Haydarabad otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Haydarabad Hakkında

Hindistan’ın güneyindeki Telangana bölgesindeki en büyük şehirlerinden olan Hyderabadtarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra ülkenin teknolojik gelişmelerinin de öncüsü konumunda. Bölgenin en çok turist çeken semti ise Begumpet. Yolunuz buraya düşerse uğramanız gereken ilk destinasyonlardan biri de önemli dini yapılardan Birla Mandir. Ayrıca Paigah Mezarları, Chiran Sarayı ve Kavadiguda Pahad Tapınağı özellikle zaman ayırmanız gereken ikonik yerler arasında.

Şehrin kültüründen ve gastronomik özelliklerinden bahsetmeden olmaz. Hyderabadi Biryanimutlaka denemeniz gereken tatlardan. Bölgedeki en lezzetli Biryani’yi  Hyderabad Chefsisimli mekanda  deneyebilirsiniz. Sanatsal aktiviteler konusunda oldukça faal olan şehir gece hayatı ile de turistlerin ilgisini çekecek türden. Ama daha dingin ve sakin bir tatil arayışı içinde olanlara önerebileceğimiz sayısız park ve yeşil alan mevcut.

Oldukça merkezi bir konumda olmasından ötürü de diğer şehirlere geçiş için adeta bir köprü görevi gören Begumpet, Rajiv Gandhi Uluslararası Havalimanı’na da yakın mesafede.