Green Island Otelleri Ara

En uygun Green Island otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Green Island otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Green Island Hakkında

Green Island, Pasifik Okyanusu'ndaki Tayvan’ın doğu kıyılarına yaklaşık 33 km uzaklıkta bulunan küçük bir ada. Bu yeşil ada içerisinde bazı mercan resifleri, tropikal balıkların yanı sıra diğer deniz canlılarının renkli tonlarını bulunduruyor ve bu görüntüler tropik cenneti önemli kılıyor.

Nanliao, Tanisha ve Chaikou, tüplü dalış için en popüler noktalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda Tayvan’da tuzlu su kaplıcaları bulunuyor ve kaplıcalarda mart ve ekim aylarında 24 saat hizmet veriliyor. Bazı Tayvanlıların sadece saygı amaçlı ziyaret ettikleri Guanyin Mağarası (Merhamet Tanrıçası) ise görülmeye değer bir yer altı mağarasıdır. Aynı zamanda adada, Green Island Wax Museum gibi küçük müzeler de bulunuyor.

Güzel bir tatil geçireceğiniz bu adada otel ve restoranlar da mevcut. Green Island Bali Resort ise Nanliao Havaalanı'na arabayla 5 dakika uzaklıkta yer alıyor ve Uyuyan Güzel Adası (Sleeping Beauty Skerry), General Rock ve Sika Ekolojik Parkı gibi turistik alanlara yürüme mesafesinde bulunuyor. Şunu da belirtelim; Green Island’da tropikal muson iklimini hissetmeniz mümkün.