Gölköy Yaşam Resort

Kastamonu Merkez, Kastamonu
Gölköy Yaşam Resort Genel
Gölköy Yaşam Resort Genel
Gölköy Yaşam Resort Genel
Gölköy Yaşam Resort Genel
Gölköy Yaşam Resort Genel
Image More +14 fotoğraf
Gölköy Yaşam Resort
Daday Yolu 5.Km No:65/A 37200 Kastamonu Merkez/Kastamonu Kastamonu Merkez, Kastamonu

Dört mevsim doğasının ayrı güzel yaşandığı Kastamonu’da, büyük şehir stresinden uzak, yeşillik ve kuş seslerinin hakim olduğu bir ortamda tatil yapmak isteyen misafirler için Gölköy Yaşam Resort kapılarını açıyor. Tesis bölgenin kendine has mimarisiyle bütünleşik bir ana bina ve her biri adını Kastamonu yöresinde yetişen bir ağaçtan alan ahşap evleriyle dikkat çekiyor. Otantik mimari ve modern konfor öğelerinin harmanlandığı odalarda cumba divanı, ahşap işlemeli yatak başlığı ve konsol gibi bölgenin ruhuna işaret eden öğeler bulmak mümkün.

Her sabah tesisin yeşil manzarasına karşı kuş sesleriyle güne başlayarak organik ürünlerle hazırlanan serpme kahvaltı sofralarıyla enerjinizi toplayabilirsiniz. Oda kahvaltı hizmet veren tesiste öğlen ve akşam yemekleri için yöresel tatlardan bir seçkiyi de içinde barındıran A la Carte menüsüne başvurabilirsiniz.

Aktiviteler bakımından zengin imkanlar barındıran Gölköy Yaşam Resort, aktif kalmak isteyen misafirlere açık havuz, masa tenisi, dağ bisikleti, basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi, bilardo, binicilik, dart gibi imkanları bir arada sunuyor.

Misafirler, eşsiz imkanları bünyesinde barındıran bu tesise Kastamonu şehir merkezinden 5 kilometre, Kastamonu Havaalanı’ndan ise 20 kilometrelik bir yolculuk sonunda ulaşabiliyorlar.

 

Kastamonu Merkez merkezine 22,0 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Deluxe
Deluxe Oda
Standard
Standard Oda
Standard
Standard Üç Kişilik Oda
Süit
Süit

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x