Gölcük Milli Parkı Yakınındaki Oteller

En uygun Gölcük Milli Parkı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Gölcük Milli Parkı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Gölcük Milli Parkı Hakkında

Doğaseverlerin buluşma noktalarından birisi olan Bolu Gölcük Milli Parkı, kent merkezinin de yakınında olması da burayı önemli bir yer haline getiriyor. İçerisinde suni bir göl barındıran milli parkın yakın çevresinde birçok konaklama alanı bulunuyor. Buradaki konaklama alanlarının bir kısmı termal otel olarak hizmet veriyor. Bazı tesisler misafirlerinin etrafı keşfetmesine yardımcı olacak bisiklet kiralama gibi bir seçenek sunuluyor. Burada yer alan otellerin bir kısmı sağlık ve spadan iş dünyasına, spordan eğlenceye kadar geniş olanaklara sahip.  Açık ve kapalı havuz seçeneği sunan oteller de bu bölge içerisinde yer alıyor. Otellerin hemen hepsinde kapalı restoran seçeneği bulunuyor. Restoranlarda bölgenin önde gelen menülerini tadabilirsiniz.

Gölcük Milli Parkı, özellikle bahar aylarında yemyeşil görüntüsü ile birçok kişiyi kendisine çekiyor. Kış aylarında yağan kar ile birlikte karpostal görüntüsü sunan milli park, çoğunlukla fotoğraf çekmek ve doğayı keşfetmek amacıyla ziyaret ediliyor. Buraya gelmişken, Abant Gölü, Yedi Göller Milli Parkı, Seben Kaya Evleri de görülebilir. Hava yolu ile buraya gelmeyi amaçlayan misafirler 158 kilometre uzaklıkta yer alan Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’nı kullanabilir. Kara yoluyla gelecek kişiler ise Bolu-Kıbrıscık Yolu’nu takip ederek, parka ulaşabilirler.

Gölcük Milli Parkı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Temmuz Şubat 1014,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.