3. Sayfa Gaziantep Otogarı Yakınındaki Oteller

En uygun Gaziantep Otogarı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Gaziantep Otogarı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Gaziantep Otogarı Hakkında

Türkiye’nin en büyük otogarlarından biri olan Gaziantep Terminali, stratejik konumu nedeniyle ülkenin doğusunda ve batısında bulunan şehirler arasında kavşak görevi üstleniyor. Buraya Türkiye’nin dört bir yanından irili ufaklı onlarca otobüs firması tarafından seferler düzenleniyor. Merkezi bir konumda yer alması nedeniyle de otogar; Gaziantep’in nefis lezzetlerini deneyimleyebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz, tarihi ve turistik yerleri gezebileceğiniz bir alanda yer alıyor. Aynı zamanda terminalin etrafında farklı bütçelere göre, çeşitli hizmet anlayışlarına ve konaklama seçeneklerine sahip oteller de var ve bu mekanlara ulaşım oldukça kolay. Otobüs firmalarına ait servisleri kullanarak otele yakın lokasyonda bir yere gidebileceğiniz gibi, toplu taşıma araçlarını tercih ederek ya da taksiyle binerek de rahatlıkla konaklayacağınız tesislere ulaşabiliyorsunuz. Öte yandan Gaziantep, pansiyon bakımından da oldukça zengin bir kent. Dolayısıyla kentte tek başınıza, ailenizle ya da kalabalık arkadaş grubunuzla rahatlıkla kalabileceğiniz farklı konaklama seçenekleri mevcut.

Şehirde ulaşım imkanları da son derece gelişmiş durumda. Oteller, genellikle toplu taşıma araçlarının güzergahında yer alıyor. Aynı zamanda 24 saat boyunca taksi bulmak da mümkün.

Otelde vakit geçirmek de tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek. Otelde havuza ya da saunaya girebilir, masaj imkanından yararlanabilir, spor salonunda vakit geçirebilir, odanızda dinleyebilirsiniz. Ayrıca otellerin sunduğu ofis ve toplantı salonu imkanlarından yararlanarak, konforlu bir çalışma deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Gaziantep Otogarı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Mayıs 347,30 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.