Frederiksberg Otelleri Ara

En uygun Frederiksberg otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Frederiksberg otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Frederiksberg Hakkında

Frederiksberg, Danimarka’nın en büyük adası Zealand’da bulunan bir belediyedir. Bağımsız bir yönetimi olmasına rağmen, Kopenhag’ın bir parçası olarak bilinir. Frederiksberg, 93.000’lik nüfusuyla Danimarka’nın en büyük yerleşim birimidir.  
Kendisinde barındırdığı zengin tarihi ile ön plana çıkan Frederiksberg, yeşil alanlarının fazlalığı ve alışveriş seçenekleri ile de değerlendirilmesi gereken yerlerden biridir.
Frederiksberg’de görülmesi gereken birçok parkla birlikte saraylar, tapınaklar ve müzeler de yer alıyor.
Frederiksberg bahçeleri, İngiliz tarzı peyzaj mimarisinden ilham almış bahçeleri,  geniş yeşil alanları ve 30 hektardan fazla parkları kendinde topluyor.
Yokuşun üstünde yer alan Frederiksberg Sarayı ise 1867’den beri ordu için bir subay eğitim okuludur. Düzenli yapılan turlar sarayı ziyaret etme ve 18.yüzyılda bir kraliyet evinin nasıl gözüktüğünü anlamak için imkan tanır.
Yazın Frederiksberg’in kanallarında bot kiralayarak etrafı ayrıntılı bir şekilde keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Frederiksberg’in tarihi kadar popüler restoranların, çikolata ve peynir dükkanlarının ve giyim markalarının olduğu alışveriş caddeleri de ziyaretçilerin ilgisini çeker.
Kopenhag’ın merkez istasyonundan Frederiksberg’e yürüyerek gitmek mümkündür.  Havayolu olarak da Kopenhag Havaalanından yine Frederiksberg’e ulaşabilirsiniz.