Erzincan Mesut Hotel

Erzincan Merkez, Erzincan
Erzincan Mesut Hotel Genel
Erzincan Mesut Hotel Genel
Erzincan Mesut Hotel Genel
Erzincan Mesut Hotel Genel
Erzincan Mesut Hotel Genel
Image More +3 fotoğraf
Erzincan Mesut Hotel
Cumhuriyet Mah. Ordu Cd. No:82 24100 Erzincan Merkez/Erzincan Erzincan Merkez, Erzincan

Anadolu’nun tarihi şehrinin merkezinde yer alan Erzincan Mesut Hotel, modern konaklama birimleriyle iş veya tatil odaklı seyahatleri konforla bir araya getiriyor. Güler yüzlü personeliyle yıl boyunca misafirlerinin beklentilerini karşılamayı hedefleyen tesiste toplam 36 oda mevcut.

Havaalanına yaklaşık 5 kilometre uzakta konumlanan otele taksi, özel transfer veya toplu taşımayla erişebilirsiniz. Tesisin civarında bulunan alışveriş ve eğlence noktaları sayesinde ise kente yapılan ziyaretler çok daha rahat geçiyor. 

Otel bünyesindeki konferans salonunda özel etkinliklerinizi veya toplantılarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik düzenlenen organizasyonlar esnasında gerekli yardımcı ekipmanlar tesis tarafından sağlanıyor.  

Otelin kafe alanında hem pratik hem leziz atıştırmalıkları tadabilirsiniz. Tesisin bu bölümünde ayrıca tüm gün soğuk ve sıcak içecek sunumlarından da yararlanabilirsiniz.  

Otelde araç kiralama, kuru temizleme, pantolon ütüsü ve fotokopi başta olmak üzere çeşitli ayrıcalıklar ekstra ücretli sunuluyor. Emanet kasası, internet bağlantısı ve günlük temizlik ise tesiste konsept dahilinde verilen hizmetler arasında.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Room
1+1 Suit
Room
İki Ayrı Yataklı Oda
Room
Single Oda
Room
İki Ayrı Yataklı Oda
Room
1+1 Suite Oda Suit
Room
French Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x