Elizabeth City Otelleri Ara

En uygun Elizabeth City otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Elizabeth City otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Elizabeth City Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Carolina'da bulunan Elizabeth City, tarihine ve kültürel geleneklere sahip bir şehir. Büyük ve güzel bir bina içinde yer alan Museum of the Albemarle, şehirde görülmesi gereken müzelerden biri. El sanatları ve sergileriyle ilginizi çekecek olan bu müzeyi gezmek için ücret ödemeniz gerekmiyor. Aynı zamanda bina içerisinde hediyelik eşya satın almak için birçok alternatif bulunuyor.

Port Discover, araştırmayı seven çocukların ilgisini çekecek bir bilim müzesi. Ailecek iyi bir vakit geçireceğiniz bu müze için ücret talep edilmiyor. Yine ailenizle vakit geçirebileceğiniz yerlerden biri olan Dixieland Speedway ise, eğlenceli bir otomobil yarış parkuru. Burada birçok ırktan insanın toplandığını görmeniz mümkün. Aynı zamanda harika bir masaj imkânı sunan Anew U Massage Therapy adındaki spa merkezinin fiyatı ise oldukça uygun. Downtown Waterfront Market, taze et, meyve, sebze ve hediyelik eşyalar bulabileceğiniz bir market. Comfort Inn of Elizabeth City ise şehirde bulunan en iyi oteller arasında.

Elizabeth City’nin karayolları birçok şehre bağlanıyor ve halk otobüsleri ile Pasquotank, Perquimans, Camden, Chowan, Currituck gibi, birçok yere ulaşım sağlanıyor. Chesapeake ve Albemarle Demiryolu ise Kuzey Carolina ve Virginia Demiryolu tarafından işletiliyor. Aynı zamanda havalimanın da bulunduğu bu şehirde, sıcak ve ılıman bir iklim görülüyor.