4. Sayfa Ege Üniversitesi Yakınındaki Oteller

En uygun Ege Üniversitesi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ege Üniversitesi yakınındaki otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ege Üniversitesi Hakkında

1955 yılından bu yana eğitim veren Ege Üniversitesi, bölgede kurulan ilk üniversite olarak öne çıkıyor. Her yıl binlerce mezun veren üniversitenin ana kampüsü İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Bornova’da konumlanıyor. Toplu taşıma hatları ve dolmuş güzergahlarına yakın olan kampüsten şehir merkezine ulaşım oldukça rahat.

Üniversite çevresinde nezih ve profesyonel çalışanlarıyla konaklama imkanı sunan pek çok otel mevcut. Özel araç ya da toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabileceğiniz otellerde spa, hamam, sauna ve masaj gibi dinlendirici hizmetler veriliyor. İş seyahatleri için de uygun olanaklara sahip olan tesislerde geniş konferans ve toplantı odalarının yanı sıra teknik destek de sunuluyor. Ege Üniversitesi merkez kampüsünün yer aldığı Bornova ilçesine yakın mesafedeki çevre ilçelerden Konak'ta da ihtiyaçlarınıza uygun birçok otel bulabilirsiniz. Şehrin tarihi ve turistik merkezlerine yürüyüş mesafesindeki tesislerde gerek iş gerek dinlenme maksadıyla yaptığınız yolculuklarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, gerçek bir İzmir deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ege'nin berrak sularına bir yolculuk yapmak için uygun alanlarda bulunan tesislerde rüzgar sörfü gibi su sporlarıyla vaktinizi değerlendirebilir ya da otelinizin konforunu terk etmeden havuz başında serinletici bir içeceği yudumlayarak güneşlenebilirsiniz. Tatilinizi sonlandırmadan önce İzmir'in görülmesi gereken yerlerinden olan Basmane Meydanı'nı gezebilir, kent merkezinde aileniz ve dostlarınız için hediyelik eşya alışverişi yapabilirsiniz.