Diyarbakır Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Diyarbakır Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Diyarbakır Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Diyarbakır Havalimanı Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük havalimanlarından biri olan ve 1952 yılında hizmete açılan Diyarbakır Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık olarak 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Çevresinde iş konaklamaları veya kısa süreli konaklamalar için hizmet veren donanımlı airport otellerinin yanı sıra yaklaşık 5-10 kilometre uzaklıktaki Yenişehir çevresinde yoğunlaşan butik oteller, şehir otelleri, konforlu rezidanslar ve lüks oteller gibi pek çok farklı seçeneği de değerlendirebilirsiniz.

Sur ilçesinde şehrin çok ziyaret edilen turistik yerlere yakın butik ve apart otellerin de çok ilgi çektiği bölgede otellerden havalimanına hem yolcu servisleri hem de bazı otellerin misafirlerine sağladığı transferler servisleriyle kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Koşuyolu Parkı, görkemli Diyarbakır surları, Diyarbakır Kalesi, Ziya Gökalp Müzesi, Diyarbakır Arkeoloji Müzesi, Dicle Köprüsü ve Dicle Üniversitesi gibi pek çok önemli yere havalimanı otellerinden 15-20 dakikalık yolculuklarla kolayca gidebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Nisan 388,70 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.