District of Columbia Otelleri Ara

En uygun District of Columbia otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz District of Columbia otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

District of Columbia Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti olan Washington’u da kapsayan özel bölgeye verilen isim olan District of Columbia, yılın her mevsiminde milyonlarca kişiyi ağırlıyor. Bu özelliği sebebi ile kentte 451 otel bulunuyor. Merkezde bulunan otellerin büyük çoğunluğu lüks tesis sınıfında yer alıyor. Genel olarak tatilden çok iş dünyasına hitap eden bu otellerde toplantı odası, konferans salonu, iş merkezi, sekreterlik servisi gibi birçok seçenek bulunuyor. Bunun yanı sıra konaklama tesisleri iş stresinin yaşandığı bir günün ardından rahatlamak için kullanılabilecek servisleri de bünyelerinde barındırıyor. Bunlar içerisinde spa, masaj salonu, buhar odası gibi hizmetleri sayabiliriz. Ayrıca havuz ve jakuzi ile de tüm yorgunluğunuzu dindirebilirsiniz. Hemen hemen tüm otellerin mutfağında bölgenin en iyi şefleri misafirlere özel menüler hazırlıyor. District of Columbia’ya ait lezzetlerin sunulduğu alakart restoranlarda damak zevkinize uygun tatları keşfedebilirsiniz.

District of Columbia aynı zaman ABD’nin başkent bölgesi olması ile de öne çıkıyor. Bu kapsamda Amerikan Kongre Binası, Beyaz Saray, Lincoln Anıtı, Kongre Kütüphanesi, Washington Anıtı, Ulusal Hava ve Uzay Müzesi gibi yerleri gezebilirsiniz. District of Columbia’ya yalnızca hava yoluyla ulaşabilirsiniz. Türkiye’den direkt olarak Washington’a uçuş bulunuyor ve yaklaşık olarak 11 saat sürüyor.