Davutlar Otelleri Ara

En uygun Davutlar otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Davutlar otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Davutlar Hakkında

Aydın’ın turistik ilçesi Kuşadası’nın sınırlarında yer alan Davutlar, ilçe merkezinden yaklaşık 20 kilometre uzakta. Ege’nin masmavi denizine doğru açılan sokaklarıyla cazibesi artan Davutlar’da denize girebileceğiniz gibi Hitiler, Romalılar ve Osmanlılardan kalan eski eserleri görme şansına sahipsiniz. Bölgede deniz sezonu baharın sonuna doğru açılıyor ve yazın tüm hızıyla devam ediyor. Bununla birlikte mahallede kış geldiğinde yaşam sona ermiyor. Yılın 12 ayı Davutlar’da yaşayanlar var. Bu sayede hangi ayda ilçeye geldiğiniz fark etmeden hiç zorlanmadan tatil yapabilirsiniz.  

Davutlar’da oteller genellikle her şey dahil konseptte hizmet veriyor. Bu tesislerden birine rezervasyon yaptırarak sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinde bol seçenekli açık büfenin tadını çıkarabilirsiniz. Davutlar otellerinde ayrıca animasyon, plaj, havuz ve masaj gibi ek olanaklar da mevcut. Eğer lüks Kuşadası otelleri yerine ev rahatlığını tercih ediyorsanız, apart otellere rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Davutlar’a ulaşmak için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçtuktan sonra 100 kilometre araç yolculuğu yapabilirsiniz. Bölgeye gelmek için en ideal seçeneklerin başında kuşkusuz yine Adnan Menderes Havalimanı’ndan kiralayabileceğiniz araçlar geliyor. Davutlar içinde ise yaz aylarında daha sık geçen minibüsleri kullanabilir veya taksiye binerek dilediğiniz noktaya yolculuk yapabilirsiniz. Yaklaşık 20 kilometre uzaklıktaki Kuşadası’nın merkezine gelmek isteyenler için de taksi ve minibüs seçenekleri bulunuyor. Davutlar’da dünyaca ünlenen Sevgi Plajı’ndan denize girebilir veya güneşlenebilir, Sevda Tepesi ve Dilek Yarımadası Milli Parkı gibi turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz.