Bursa Otogar Yakınındaki Oteller

En uygun Bursa Otogar yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bursa Otogar yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bursa Otogar Hakkında

Ülkemizin en yoğun otobüs terminallerinden biri olarak kabul gören Bursa Otogarı, Osmangazi ilçesinde yer alıyor. Bursa Terminali’ne ayak basan misafirler, yaklaşık olarak 8 km’lik bir sürüş mesafesi sonrasında kendilerini şehir merkezinde bulabiliyor.

Otogar çevresinde hizmet veren bazı oteller, yolculuklarını tamamlayan misafirlerini bizzat kendilerine ait özel servis araçlarıyla karşılayabiliyor. Öte yandan şehir içi ulaşım ağının oldukça geliştiği bölgede; terminal servisleri, otobüs, minibüs ya da taksi seçeneklerine yönelerek konaklayacağınız otele rahatlıkla geçebilirsiniz.

Tarihi mekânları kadar Uludağ sayesinde kış turizmiyle de ilgi uyandıran Bursa’ya iş ya da gezi amacıyla geldiğinizde, terminal çevresinde butik otellerden 5 yıldızlı otellere kadar geniş bir seçenek havuzu ile karşılaşabilirsiniz.

Bursa Osmangazi’de, misafirlerine konforlu ve ayrıcalıklı bir konaklama olanağı yaratan otellerin fiyatları genel olarak konsepte ya da hizmet detaylarına göre değişiyor. Terminal bölgesinde yer alan oteller; Eski İpek Han, Bursa Saat Kulesi, Merinos Parkı, Kent Müzesi ve İnkaya Asırlık Çınarı gibi tarihi ve doğal güzelliklere son derece yakın mesafede.

Bursa Otogar Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Nisan Aralık 458,90 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.