2. Sayfa Bray Otelleri Ara

En uygun Bray otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bray otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bray Hakkında

İrlanda’nın doğusunda Wicklow Kontluğu’na bağlı bir kent olan Bray,  başkent Dublin’in yaklaşık 20 km güneyinde yer alıyor. Bir tatil köyü konumunda olan Bray çok sayıda konaklama merkezi, restoran, kafe, bar, mağaza ve sahilleri ile ilgi çekiyor.

Bray’de ata binebilir, golf kursuna yazılabilir, tenis oynayabilir, yelkencilikle ilgilenebilir ya da balığa çıkabilirsiniz. Killruddery House etkileyici mimarisi ile Bray’in görülmeye değer noktalarından birisi. Bu eve ait geniş bahçede her yıl Açıkhava Sessiz Film Festivali düzenlenir. Beş gün süren bir karnavalla kutlanan St. Patrick’s Day, Bray Caz Festivali, temmuz ve ağustos aylarında altı hafta boyunca devam eden Bray Summerfest kentin en eğlenceli ve hareketli zamanlarından. Cliff Walk doğa yürüyüşü yapmayı sevenlere harika bir manzara eşliğinde ortalama iki saatlik bir gezi parkuru sunuyor. Bray Limanı’nın sessiz ev sahipleri olan kuğuları beslemek de hem Bray ziyaretçileri hem de yerlileri için büyük bir keyif. Victoria tarzı bir peyzaja sahip olan Festina Lente Bahçeleri de kentin beğenilen noktalarından.

Bray ılıman bir iklime sahip. Kış aylarında sıcaklık ortalama 6 derece ölçülüyor. Yaz aylarında ise bu değer 16 derece civarına çıkıyor. Şubat ile temmuz ayları arasında nispeten azalmakla birlikte Bray’de yıl boyu bol yağmur yağıyor.