Boyalık Mahallesi Otelleri Ara

En uygun Boyalık Mahallesi otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Boyalık Mahallesi otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Boyalık Mahallesi Hakkında

İzmir’in masmavi koylarıyla meşhur tatil cenneti Çeşme’de yer alan Boyalık Mahallesi, yazlıkları ve otelleriyle oldukça turistik bir yer. Ilıca sahiline yaklaşık 4 kilometre uzaklıktaki mahalleye Çeşme’nin merkezinden ve diğer noktalarından dolmuşlarla yolculuk yapabilirsiniz. Termal suları sayesinde romatizma gibi rahatsızlıklarına şifa bulmak isteyenleri de kucaklayan Boyalık, her daim keyifli anlar için ideal yerlerden.

Bölgede tadını çıkarabileceğiniz harika aktivitelerin başında ise kuşkusuz altın sarısı kumsallarda güneşlenmek ve denize girmek geliyor. Oldukça sığ bir denizi bulunan Boyalık’ta çocuklarınızla da rahatlıkla yüzebilirsiniz. Eğer şnorkelli dalış gibi aktivitelerden hoşlanıyorsanız, yanınızda malzemelerinizi getirseniz iyi olur. Boyalık Plajı’nın cam gibi berrak suları bunun için son derece elverişli. Boyalık sahilindeki denize sıfır otellerde kaldığınızda özellikle yazın sıcak günlerinde kendinizi doğrudan Ege Denizi’nin huzurlu sularına bırakabilirsiniz. Üstelik Çeşme otelleri, konuklara animasyonlar, yüzme havuzu, masaj ve çevre gezileri sunuyor ve bu sayede olağanüstü bir tatil geçireceğinizden hiç kuşkunuz olmasın.

Yemek içinse otellerin Türk ve dünya mutfaklarından seçeneklerle dolu zengin açık büfelerini tercih edebilir veya deniz manzaralı restoranlarda masanızı ayırtabilirsiniz. Özellikle Çeşme sahillerini dolduran gençler arasında popüler olan kumru ve midye dolma ise deniz keyfine kısa bir ara verdiğinizde hızlıca atıştırabileceğiniz lezzetlerden. Boyalık sahillerinde kış ayları geldiğinde yazın kalabalığından eser kalmıyor. Ancak bu kez tatilden beklentisi gürültüden uzaklaşarak dinlenmek olanların yüzünü güldürüyor. Boyalık’a gelirken izleyebileceğiniz en pratik rota ise kuşkusuz önce Adnan Menderes Havalimanı’na uçmak ve daha sonra buradan Çeşme otobüslerine binmek.