Bostancı Otelleri Ara

En uygun Bostancı otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bostancı otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bostancı Hakkında

Kadıköy’e bağlı 21 mahalle arasında yer alan Bostancı, özellikle uzun sahil hattı ve hareketli mekanlarıyla her yaştan ziyaretçinin gözdesi. Metro, otobüs veya dolmuş gibi araçları kullanarak Anadolu yakasının ve İstanbul’un pek çok yerinden Bostancı’ya ulaşma şansınız var. Üstelik deniz kıyısında yer alan mahalleye isterseniz Bakırköy gibi Avrupa yakasında bulunan ilçelerden deniz otobüsüyle yolculuk seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Genellikle konut amacıyla kullanılan çok katlı apartmanlardan meydana gelen Bostancı’da ofisler, kültür ve gösteri merkezleri ile tiyatrolar da bulunuyor. Alışveriş için mahallede haftalık olarak kurulan pazarı tercih edebilir veya Bostancı’daki modern alışveriş merkezlerinde istediğiniz pek çok ürünü rahatça bulabilirsiniz. Mahallenin sahil kesiminde bulunan alanlardan bisiklet kiralayarak Çetin Emeç Bulvarı boyunca uzanan bisiklet yolunda sürebilirsiniz. Caddebostan, Dalyan Parkı ve Fenerbahçe gibi noktalara oldukça yakın sayılabilecek Bostancı’dan tüm bu yerlere bisikletinizle gelebilir veya sahil yolundan yapacağınız keyifli bir yürüyüşün ardından ulaşabilirsiniz. Bostancı Lunaparkı ise hem çocuklu aileler hem de yeniden çocukluğuna dönmek isteyen yetişkinler için oldukça eğlenceli dakikalar vaat ediyor.

Bölgede yaşayan gençler arasında hayli revaçta olan Bostancı’da günün hangi saati olursa olsun lezzetli bir şeyler yiyebilir veya sahile yakın kafelerde sevdiklerinizle beraber keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bostancı restoranları balıktan kebap çeşitlerine ve dünya mutfağından tatlara kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Kalacağınız oteli sahile yakın seçtiğinizde ise Marmara Denizi’nin ve Prens Adaları’nın manzarasını seyredebileceğinizi unutmayın.