Borgarfjordur Eystri Otelleri

En uygun Borgarfjordur Eystri otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Borgarfjordur Eystri otellerini listele.

Borgarfjordur Eystri Hakkında

İzlanda’nın batı kesiminde yer alan Borgarfjordur şehri sahip olduğu doğal yapısıyla yıllarca hikâyelere konu olmuştur. İzlanda’nın sahip olduğu birçok destan bu şehre özgüdür. Şehir merkezine konumlanmış birçok çiftlik ve tarım arazisi bulunmaktadır. Turizmin oldukça gelişmiş olduğu şehirde balıkçılık, jeotermal üretim ve alüminyum alanları da mevcuttur. Ilıman bir iklime sahip olan şehir merkezinde yazlar nemli ve serin geçerken, kışlar ise oldukça yumuşak geçmektedir. Kuzey bölgeler biraz daha soğuktur güney bölgelere göre. Borgarfjordur Eystri, Blue-Flag Marina ve Bakkagerdi Village Puffins şehrin en ilgi çekici alanları arasında bulunmaktadır.

Küçük, samimi ve renkli evlerin konumlandığı bu alanlara oldukça fazla katılım gözlemlenmektedir. Şehir mutfağı neredeyse deniz mahsulleri üzerine yoğunlaşmıştır. Özellikle köpek balığı eti menülerde sıkça yer almaktadır. Önce toprak altında çürütülen köpek balığı eti ardından açık havada kurutularak bir işleme sokulmaktadır.

Bræðslan Festivali ve Breadslan Müzik Festivali her yıl binlerce kişinin katılımını gerçekleştirdiği ve günlerce süren kültürel etkinliklerin yer aldığı aktiviteler arasında bulunmaktadır. Gün doğumunun ve batımının oldukça etkili bir şekilde gözlemlenebildiği Borgarfjordur şehrinde su sporları da tercihen gerçekleştirilebilmektedir. (BGJ) Borgarfjordur Eystri Havaalanı şehrin ulaşım ağını önemli ölçüde etkilemektedir.

x