Boise Otelleri Ara

En uygun Boise otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Boise otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Boise Hakkında

Boise şehri, 1800'lü yıllarda Amerika'yı saran altına hücum döneminde kuruldu. Idaho eyaletinin başkenti olan Boise tarihi bir şehir olmakla birlikte doğal güzellikleriyle de öne çıkıyor. Seyahatinizde kendinizi Boise şehrinde bulursanız geziler düzenleyebileceğiniz birçok müze ve tarihi binanın yanı sıra şehir merkezine yalnızca birkaç kilometre mesafede konaklama imkanı bulabileceğiniz birçok otel de var.

Geniş gruplar için de uygun odaları bulunan otellerde konseptli odalar tercih ederek ziyaretinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sabah kahvaltısına taze waffle kokularıyla uyanmak aktivitelerle dolu bir gün için sizi motive edecek. İş seyahatleri için de gerekli teknik destekleri veren otellerde geniş konferans ve toplantı odaları ve hızlı Wi-Fi bağlantısı bulunuyor. Golf meraklıları için uygun sahaları olan otellerdeki spor salonları da modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yorucu bir günün ardından  küvetinizi doldurup güzel kokulu yağlar eşliğinde rahatlayabilirsiniz. Evcil hayvan dostu alternatifleri de bulabileceğiniz Boise şehrinin otelleri size memnuniyet garantisi veriyor.

Şehri tanımak isterseniz toplu taşıma ya da özel araç kullanarak ulaşabileceğiniz Boise Nehri etrafında konumlanan doğa parkı, yürüyüşler yapmak ve bölgede yaşayan hayvanları tanımak için iyi bir fırsat. Kathryn Albertson Park ve Av Kuşları Dünya Merkezi kuş gözlemciliği için harika fotoğraflar yakalayabileceğiniz bölgeler. Tarih meraklılarınaysa Anne Frank İnsan Hakları Anıtı'nı ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz.