Boeblingen Otelleri Ara

En uygun Boeblingen otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Boeblingen otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Boeblingen Hakkında

Almanya’daki Boeblingen kontluğunun ikinci büyük şehri olan Boeblingen, 2013 yılı verilerine göre yaklaşık 47 bin kişilik bir nüfus barındırıyor ve Württemberg Krallığı kurulduktan sonra, 1879 yılında yapılan demiryolu ağı şehrin sanayisini geliştiriyor.

Modern bir şehir olan Boeblingen’de gezilmesi gereken yerler ise; Motorworld Region Stuttgart, Power Tower BB, Freizeitpark Rutesheim, Thian Spa olarak sıralanabiliyor. Şehir merkezinde ve çevresinde konaklayabileceğiniz V8 Hotel Motorworld Region Stuttgart, Hotel Boehler, Hotel List gibi lüks oteller de bulunuyor.

Ayrıca şehirde 1996 yılından bu yana her yılın Haziran-Eylül ayları arasında çeşitli festivaller yapılıyor. Şehir içi ulaşımının oldukça kolay olduğu bu şehirde, Böblingen istasyonu Singen Stuttgart GAÜ Demiryolu (Gäubahn) üzerinde yatıyor ve bölgesel trenler şehre her saat hizmet veriyor. Aynı zamanda şehrin havalimanından düzenli olarak uçuşlar yapılıyor. Soğuk ve ılıman iklimin yaşandığı Boebligen’de, yıllık ortalama sıcaklık ise 8 santigrat derece olarak ölçülüyor.