Bodrum Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Bodrum Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bodrum Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bodrum Havalimanı Hakkında

Ülkemizin en bilinen turistik lokasyonlarından olan Bodrum, konaklama alanlarına yakın havalimanına sahip olması ile de öne çıkıyor. Oteller de Bodrum Havalimanı’na en uygun noktada yer alarak, misafirlerine eşsiz ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak istiyor. Havalimanına en yakın 5 en uzak 28 kilometre mesafede bulunan bu tesisler, tatilcilere sundukları özel hizmetlerle huzuru ve konforu bir araya getiriyorlar.

Bölgede bulunan turistik tesislerin büyük çoğunluğu beş yıldızlı olması ile biliniyor. Bodrum’un Güvercinlik, Milas, Güllük gibi gözde noktalarında bulunan oteller, çevresinde bulunan diğer turistik tesislere de yakınlıkları sayesinde misafirlerinin tatil keyifini üst noktaya taşıyor. Bodrum’da bulunan Pedasa Antik Kenti, Zeki Müren Sanat Müzesi, Denizaltı Arkeoloji Müzesi, Bodrum Kalesi, Fransız Kulesi gibi ziyaret noktalarına kolay ulaşılabilir olması, turistlerin bu tesisleri tercih etmesinde etkin rol oynuyor.

Birçok otelin kendine ait plajı bulunuyor. Buna ek olarak konaklama tesisleri, Torba Plajı, Türkbükü Plajı, Gölköy Plajı, Bodrum Plajı gibi farklı sahillere olan yakınlıkları ile denizin keyfini birbirinden güzel kıyılarda çıkartmanıza da olanak tanıyor. Bodrum Havalimanı’ndan otellerin sunduğu transfer araçlarını kullanarak tatilinizde konaklayacağınız tesise giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra havalimanı içerisinde bulunan taksilerle de otelinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine havalimanında bulunan kiralama sistemi ile dilediğiniz aracı belirli bir süre için edinebilir, gezintilerinizde bu avantajdan faydalanabilirsiniz.