Amerika Birleşik Devletleri Büyük Elçilik Binası Yakınındaki Oteller

En uygun Amerika Birleşik Devletleri Büyük Elçilik Binası yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Amerika Birleşik Devletleri Büyük Elçilik Binası yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Amerika Birleşik Devletleri Büyük Elçilik Binası Hakkında

Birçok büyükelçilik binasının ve resmi dairenin bulunduğu Ankara’nın merkezi ilçelerinden Çankaya’da Atatürk Bulvarı üzerinde hizmet veren Amerikan Birleşik Devletleri Büyükelçiliği, güzel konumuyla hem büyükelçilik ziyaretleri ve iş gezileri hem de tatil amaçlı konaklamalar için çok tercih edilen bir lokasyonda bulunuyor. Uzun süreli konaklamalar için ideal suitler, apartlar ve rezidansların yanı sıra lüks oteller, donanımlı iş otelleri, özel dekorasyonlu odalara sahip butik oteller ve daha ekonomik fiyatlı şehir otelleri gibi olanakları da bölgede tercih edebilirsiniz.

Tunalı Hilmi Caddesi, Kuğulu Park, Seymenler Parkı ve Güvenpark gibi pek çok turistik noktaya yürüyüşle gidebileceğiniz otellerden Ankara'nın kaliteli restoranları, kafeleri ve alışıveriş caddelerine de yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz. IF Performance Hall gibi büyük etkinlik merkezleri ve tiyatro sahnelerine de çok yakın olan otellerden Esenboğa Havalimanı 30 kilometre, Ankara Otogarı ise sadece 8 kilometre uzaklıkta.

Amerika Birleşik Devletleri Büyük Elçilik Binası Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 284,00 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.