Bird Island (Kuş Adası) Otelleri Ara

En uygun Bird Island (Kuş Adası) otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bird Island (Kuş Adası) otellerini listele.

Bird Island (Kuş Adası) Hakkında

Balayı çiftlerinin gözdesi tropikal adalar topluluğu Seyşeller'e bağlı Bird Adası çok sayıda farklı kuş türüne ev sahipliği yapıyor. Adını bu kuşların çeşitliliğinden alan ada sadece kuşlarıyla değil, aynı zamanda barındırdığı birçok farklı bitki ve hayvan türü ile de dikkat çekiyor. Seyşeller'in en büyük adası olan Mahe'ye 60 mil uzaklıkta yer alan Bird Adası, turkuaz mavisi denizi ve beyaz kumlar sizi bekliyor.

Sahip olduğu ekolojik çeşitlilikle dünya üzerinde ekolojik tatilin en önemli adreslerinden biri olan adada yer alan bungalovlar özellikle modern yalamın stresli ve yorucu atmosferinden kaçmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Böylesine güzel kumsallara ve denize sahip bir adada yapılacak en iyi şeyse denize girmek ve güneşlenmek. Adada sıcaklıklar 25-30 derece arasında değişiyor. Yıl boyunca esen rüzgarlar en sıcak dönemde bile bunaltıcı havanın etkisi azaltıyor ve tatil için benzersiz bir ortam yaratıyor.

x