Bilkent Üniversitesi Yakınındaki Oteller

En uygun Bilkent Üniversitesi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bilkent Üniversitesi yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bilkent Üniversitesi Hakkında

Başkent Ankara'nın merkezi ilçesi Çankaya'da güzel bir konumda yer alan ve Türkiye'nin en başarılı vakıf üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversitesi, 1984 yılından beri hizmet veriyor. Binlerce öğrencinin eğitim aldığı üniversitenin çevresinde üniversite ziyaretleri için hizmet veren otellerin yanı sıra iş seyahatleri ve tatil amaçlı konaklamalara da uygun 170'den fazla otel arasından seçim yapabilirsiniz.

Spa merkezleri, şehir manzaralı lobi barları, dünya mutfaklarından yemekler tadabileceğiniz şık restoranları, spor salonları, donanımlı iş merkezleri ve toplantı odalarına sahip 5 yıldızlı oteller bölgede çok ilgi görüyor. İsterseniz ev konforunda konaklayabileceğiniz suitler, stüdyo daireler, sakin butik oteller ve geniş apart otellerin yanı sıra ekonomik şehir otellerini de üniversite çevresinde bulmanız mümkün.

Büyükelçilikler, resmi daireler ve büyük alışveriş merkezlerine yakın konumunda olmasından dolayı da çok tercih edilen bir lokasyonda bulunan otellerden Anıtkabir, Atatürk Orman Çiftliği, Tunalı Hilmi Caddesi, Atakule, Seymenler Parkı, Kuğulu Park gibi şehrin en çok ziyaret edilen yerlerine yürüyerek veya toplu taşıma araçları ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bilkent Üniversitesi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 284,00 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.