Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi Yakınındaki Oteller

En uygun Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi Hakkında

İstanbul'un en büyük fuar merkezlerinden biri olan ve 1979 tarihinden beri hizmet veren TÜYAP Fuar Merkezi, İstanbul Havalimanı'na yaklaşık 52 kilometre uzaklıkta, büyük iş ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra Büyükçekmece sahiline de yakın bir konumda yer alıyor.

Konumundan dolayı TÜYAP Fuar Merkezi’nin çevresinde hem tatil hem de iş seyahatleri için konforlu konaklama olanakları sunan 70'den fazla otel alternatifi bulabilirsiniz.

Büyükçekmece Plajı'na ve Büyükçekmece Gölü'ne kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz fuar merkezinden Kültürpark, Kıyı İstanbul Marina, Pelit Çikolata Müzesi, West İstanbul Marina, Marmara Park, Perlavista Alışveriş Merkezi ve City Center Outlet AVM gibi turistik noktalara da toplu taşıma araçlarıyla veya 15-20 dakikalık yürüyüşlerde rahatlıkla gidebilirsiniz.

Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 96,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.