Beceren Otel

Uludağ, Bursa Merkez, Bursa
Beceren Otel Genel
Beceren Otel Genel
Beceren Otel Genel
Beceren Otel Genel
Beceren Otel Genel
Image More +14 fotoğraf
Beceren Otel
Oteller bölgesi 16355 Uludağ/Bursa Bursa Merkez, Bursa

Uludağ'da en köklü otellerden biri olan ve Türk filmlerine ev sahipliği yapan Beceren Otel, eşsiz manzarasına sizleri davet ediyor. 

Bursa Osmangazi 1. Bölge’de yer alan tesis, Uludağ Kayak Merkezi’nin tam göbeğinde. Kayak alanlarına sadece 20 metre mesafe olan tesiste kayak odasından ücretli olarak kayak malzemelerini temin edebilir, özel hocalardan kayak dersleri alabilirsiniz. 

Tam pansiyon hizmet veren konaklama yeri sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı, akşam yemeği, gece çorbası hizmetini ve gün boyu kar manzarası eşliğinde tüketeceğiniz sıcak içecekleri ücretsiz olarak sunmakta. Arzu etmeniz halinde ücretli olarak Beceren Cafe’nin terasında bulunan A La Carte restoranda kar pistleri manzarasında şeflerin enfes yemeklerini tüketebilirsiniz. 

15.000 m2 kurulu alanda çalışmakta olan otel araç kiralama hizmeti, sauna, çamaşırhane, market, oyun salonu, bar, otopark, ortak televizyon salonu ve bebek bakımı hizmetlerini ücretli; odalarında kablosuz internet, uydulu televizyon, klima, merkezi ısıtma sistemi, saç kurutma makinesi ücretsiz olarak misafirlerine sunuyor. 

 

Uludağ merkezine 0,0 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Suit
Suit Oda
Suit
Standart Suit
Suit
Suit Suit
Suit
2 Suit
Aile
Aile Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x