Bayramoğlu Otelleri Ara

En uygun Bayramoğlu otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bayramoğlu otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bayramoğlu Hakkında

Bayramoğlu Mahallesi

Darıca ilçesinin merkezi bir mahallesi olan Bayramoğlu Mahallesi, Marmara Denizi’nin kıyısında yer almasından dolayı doyasıya yüzülebilecek, aynı zamanda da sessiz ve huzurlu bir ortamda dinlenilebilecek bir yer. İstanbul’a olan yakınlığından dolayı çok popüler olan Bayramoğlu Mahallesi, Darıca gibi son yıllarda turizm konusunda çok gelişti. Her çeşit konaklama tesisi bulabileceğiniz Darıca Bayramoğlu Mahallesi’nde harika bir gezi yapabilirsiniz.

Muhteşem plajların tadını çıkarmak dışında Bayramoğlu Mahallesi ve çevresinde gezilecek pek çok yer var. İlk görmeniz gereken yerlerden biri olan Darıca Kalesi, güzel mimarisi ve surlarından sunduğu güzel manzara ile ilgi çekiyor. 1991 yılında açılan Kuş Cenneti ve Botanik Parkı da ailecek keyifle gezebileceğiniz bir yer. Burada yüzlere kuş türünün yanında 400 çeşit hayvanı ve dünyanın pek çok yerinden getirilen bitki türlerini görebilirsiniz. Çocuklar için temalı oyun alanlarına da sahip olan parkta etkileyici bir akvaryum da bulunuyor.

Bayramoğlu Mahallesi, deniz kıyısında olmasından dolayı pek çok yazlığın, balıkçı restoranının, eğlence merkezinin ve kafenin olduğu, Darıca’nın en sevilen yerlerinden biri olarak öne çıkıyor.