Barueri Otelleri Ara

En uygun Barueri otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Barueri otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Barueri Hakkında

Sao Paulo’nun giderek daha önemli bir uluslararası ticaret alanı haline gelen şehri Barueri, Tiete  Nehri tarafından ikiye ayrılır. Bu nehrin güneybatısında kalan, 1610’lardan bugüne tarihi dokusunu koruyan bölümü eski kent olarak anılıyor. Alphaville Barueri olarak adlandırılan, kuzeydoğusunda kalan bölümü ise 1973 yılından sonra planlı kentleşme ile gelişmiş diğer yarısıdır. Alphaville ve Barueri merkezlerinin her ikisi de yürüyerek keşfedilecek mesafeler barındırıyor. Şehrin iki bölümü arasında gezinmek için otobüs ya da araba kiralamayı tercih edebilirsiniz. 

Alphaville meydanında, bir mağarayı andıran dikkat çekici mimarisiyle Igreja da Gruta’yı gezebilirsiniz. Bu gezintinin ardından meydandaki küçük kafelerde bir mola verebilirsiniz. Tiete  Nehri’nin sağ kıyısında 1,5 milyon metrekarelik bir park alanı olan Parque Ilha do Tamboré’de uzun ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Parkın tamamı ziyaretçilere açık olmasa da; ormanda gezinti yapabilir, piknik alanlarını değerlendirebilir ve tarih severleri mutlu edecek müzesini gezebilirsiniz. Barueri'de mutlaka bir gününüzü ayırmanız gereken mekanlardan biri.

Lelita Bittencourt Meydanı'ndaki üç kadını temsil eden pirinç ve bazalttan yapılan çeşme Fonte Cunhatã civarındaki küçük butiklerde harika hediyelikler bulabilir, kafelerde güzel bir mola verebilirsiniz. İlginç modern mimarisiyle Igreja Matriz de Barueri’de yapacağınız bir gezintiyle, Barueri’nin ana alışveriş caddesini de keşfe çıkabilirsiniz. Alışveriş ve iyi bir yemek istediğinizde oldukça bol seçeneğe sahip olacağınız Barueri’de gurme restoranlar ve otantik sokak lezzetlerini mutlaka denemelisiniz. 

Barueri’ye seyahat için en uygun dönem, Aralık ve Mayıs ayları arasındadır. Gündüz ve gece sıcaklıkları arasındaki dramatik fark ve yıl boyu eksik olmayan yağışlar nedeniyle, bavulunuzu hava şartlarına göre hazırlamaya dikkat etmelisiniz.