Barrie Otelleri Ara

En uygun Barrie otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Barrie otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Barrie Hakkında

Kanada Ontario’da yer alan Barrie, Simcoe Gölü’nün batı kıyısında yer alıyor. Kayak merkezleri ve kar sporları denince akla gelen ilk adreslerden biri olan Barrie’de her mevsime özel aktiviteler planlamak mümkün.

Barrie’nin yüzlerce kilometrelik Nordik kayak parkurlarını keşfedebilirsiniz. Eğer hevesli bir kayakçı değilseniz, Valley Ski Resort ya da Horseshoe’da kar raftingi yapabilirsiniz. Barrie Centennial Park’ta her yıl Şubat ayında gerçekleştirilen “Kış Festivali”ne katılabilirsiniz. Circle at the Centre’da ailecek buz pateni yapabilirsiniz; üstelik tüm aileniz için ücretsiz bir aktivite olacağını da hatırlatalım.

Sunnidale Park Arboretum’da ister yaz ister kış mevsiminde, bu eşsiz parkın tadını çıkarabilir; özel türlerdeki çiçekleri ve ağaçları izleyebilirsiniz. Spirit Catcher (Ruh Kapanı) Heykeli’ne mutlaka uğramalı ve fotoğraflarını çekmelisiniz. Barrie’de yerel lezzetlerin yanı sıra, Asya ve Avrupa mutfaklarına dair tatlar bulabilirsiniz. Kanada’nın yemek kültüründe Aborjinler ve göç aldığı ülkelerin mutfaklarının etkisiyle oluşmuş herkesin damak tadına uygun bir lezzet bulmak mümkün.

Barrie’de kış mevsimi kayak ve kış sporlarını sevenler için, yaz mevsimi ise plajda güzel güneşli bir gün geçirmek isteyenler için ideal.