Bardakçı Plajı Otelleri Ara

En uygun Bardakçı Plajı otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bardakçı Plajı otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bardakçı Plajı Hakkında

Ege’nin maviliğine açılan berrak sularıyla göz kamaştıran Bardakçı Plajı, Muğla’ya bağlı popüler tatil merkezi Bodrum’da yer alıyor. Bölgenin en belirgin ve göze çarpan özelliklerinden biri ise merkeze yakın konumuna rağmen sahil şeridinin hayli temiz olması. Bardakçı Plajı’nda bazıları 5 yıldızlı oteller olmak üzere pek çok konaklama tesisi yer alıyor. Buralarda kaldığınızda plajlardan ücretsiz olarak yararlanabilir veya dışarıdan geldiğinizde günübirlik ücretini ödeyerek kullanabilirsiniz. Plajdaki 5 yıldızlı otellerde son derece konforlu ve manzaralı odaların yanı sıra sauna, uzman terapistler eşliğinde masaj, buhar banyosu, Türk hamamı, açık büfe kahvaltı ve yemek ile su sporları gibi seçenekler bulunuyor.  

Bardakçı Plajı ve civarında kaldığımızda Bodrum Kalesi’nin seyrine doyum olmaz manzarasını görebilir, merkezdeki müzelere ve mekanlara dakikalar içerisinde ulaşma şansı bulabilirsiniz. Bodrum Barlar Sokağı, marina ve alışveriş merkezleri plaja hayli yakın. Bu sayede yolda fazla zaman kaybetmeden pek çok noktaya hızlıca gelerek tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bodrum merkez ve civarındaki diğer koylara açılmak istediğinizde ise sahilde birbiri ardınca sıralanan tur teknelerinden birini seçmeniz yeterli. Tekne turları genellikle sabah erken saatlerde kıyıdan kalkarak akşam olduğunda geri dönüyor.

Eğer koya yoğun geçen yaz sezonu dışında gelirseniz, kalabalıklardan arınmış bir ortamda daha fazla dinlenme fırsatı bulabilirsiniz. Üstelik popüler sezonların dışındaki dönemlerde plaj ve civarındaki tesislerin konaklama ücretleri de çok daha uygun. Özellikle yaz aylarında hem yurt içi hem de yurt dışından çok sayıda sefer düzenlenen Bodrum Havalimanı’na indiğinizde terminalin önünde yolcularını bekleyen servislerle Bardakçı Plajı’na seyahat edebilirsiniz.

Bardakçı Plajı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Kasım Temmuz 224,80 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.