Baltimore Otelleri Ara

En uygun Baltimore otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Baltimore otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Baltimore Hakkında

Washington, ABD’nin başkenti aynı zamanda da en çok turist çeken şehirlerinden birisidir. Aynı zamanda direk federal devlete bağlı bir şehirdir. ABD başkanlarının kaldığı Beyaz Saray ile ünlü bu şehir genel olarak planlı, birbirine paralel ve kesişen yolları büyük meydanları ve parklarıyla dikkat çeker. Oldukça düzenli bir şehirdir ve ulaşım ağları da yaygındır.
 
Washington’a gitmişken tabi ki Beyaz Saray, Parlamento binasını gezmek ve buralarda fotoğraf çektirmek çok popüler. Ayrıca yönetim merkezleri ve müzelerin bulunduğu National Mal, Capitol, Lincoln Anıtı, Ulusal Hava ve Uzay Müzesi, Ulusal Doğal Tarih Müzesi gibi yerler gezilebilir. Washington’da konaklamak için Smithsonian ve The Mall civarları tercih edilebilir ancak metroyu daha çok kullanmak isterseniz Dupont Circle ve Logan Circle bölgelerindeki oteller de seçilebilir. Washington ılıman dönencealtı iklim bölgesinde yer alır. Yazları sıcak ve nemli kışları ise ılık geçer.
 
Washington’da 3 havalimanı hizmet verir. Şehre en yakın havalimanı Ronald Reagan Havalimanıdır ve kent merkezine ulaşım yaklaşık 15 dakika sürer. Dulles ve Baltimore-Washington Uluslararası Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşımlar ise yaklaşık 45 dakika sürer. Havalimanlarının hepsinden otobüs seferleri vardır. Yine isterseniz araç kiralayabilirsiniz. Kent içi ulaşım içinse metroyu tercih edebilirsiniz.