Balıkesir Balayı Otelleri

Balıkesir Balayı Otelleri: Konaklayabileceğiniz 0 uygun tesis bulundu.

Konaklama Bilgisi

Hem Ege hem de Marmara Denizi sahillerinde bulunan tatil destinasyonlarına ev sahipliği yapan Balıkesir’in Kaz Dağları’nın muhteşem doğasıyla birleşen eşsiz güzelliği sizleri bekliyor. Balayınızı Balıkesir’de bulunan balayı konseptli otellerde geçirebilirsiniz. Türkiye’nin turistik birçok tatil ve deniz destinasyonunun bulunduğu Balıkesir’de balayı tatilinden aradıklarınızı bulabilirsiniz. Birçok hastalığa iyi gelen şifalı sularıyla da bilinen Balıkesir’de termal bir balayı tatili de planlayabilirsiniz.

Balıkesir’deki balayınız esnasında göçmen kuşların uğrama noktası olan Bandırma’yı, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde bulunan Ayvalık’ı ve Kaz Dağları ile Edremit Körfezi arasında bulunan Altınoluk Köyü’nü de gezebilirsiniz. Balıkesir’de çevreye ekstra özen gösterildiği için bölgede yetişen zeytin ve zeytinyağlarıyla yapılan yemekler çok lezzetli olur.

Balıkesir’deki balayınızı daha eğlenceli hale getirecek birçok konser ve etkinlik bulunuyor. Balıkesir’de gidebileceğiniz her yerde isteğinize uygun bir eğlence hayatı bulabilirsiniz.

Önerdiğimiz Balıkesir Balayı Otelleri

  1. Ramada Resort Kazdağları Thermal Spa
  2. Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları
  3. Ortunç Hotel
  4. Nisi Butik Otel
  5. Albatross Dağ Evleri
  6. Macaron Konağı Butik Hotel
  7. Daidalos Boutique Hotel
  8. Derya Hanım Konağı
  9. Cundada Otel
  10. Panderma Port Hotel

x