Ayvalık Moda Pansiyon

Ayvalık, Balıkesir
Ayvalık Moda Pansiyon Genel
Ayvalık Moda Pansiyon Genel
Ayvalık Moda Pansiyon Genel
Ayvalık Moda Pansiyon Genel
Ayvalık Moda Pansiyon Genel
Image More +22 fotoğraf
Ayvalık Moda Pansiyon
Hayrettinpaşa Mahallesi, 13 Nisan Cd. 17. Sk. No:32, 10400 Ayvalık/Balıkesir 10400 Ayvalık/Balıkesir Ayvalık, Balıkesir

Ayvalık Moda Pansiyon, bölgesel mimarinin en çok hissedildiği bölgelerden biri olan Hayrettinpaşa Mahallesi’nde yer alıyor. 5 odasıyla misafirlerini ağırlayan pansiyonun rustik tarzda döşenmiş odalarında tuvalet, banyo, klima ve TV gibi olanaklar düşünülmüş. Ayrıca banyo içerisinde temiz havlu ve temel kozmetikler de otel tarafından sağlanıyor. Eski bir Rum evinden restore edilerek hizmete açılan pansiyonun taş yapısı ve Ege mimarisine özgü mavi ve beyazın dinlendirici etkisiyle tatilinizden dinlenmiş bir şekilde ayrılacaksınız.

Kendinizi hoş karşılanmış bir misafir gibi hissedeceğiniz Moda Pansiyon’un sıcak ortamında, misafirlerinden tam not alan ev sahipliği ile tatiliniz bir keyfe dönüşecek. Oda kahvaltı hizmeti veren pansiyonda servis edilen zengin ev yapımı tatlarla bezeli serpme kahvaltı menüsüyle güne keyifle başlayıp, Ayvalık’ta yapacağınız keşifler için enerjinizi toplayabilirsiniz.

Bölgenin gezilebilecek yerleri arasında ise; Ayvalık merkezi, Saatli Cami, Sarımsaklı Plajı, Cunda Marinası, Şeytan Sofrası, Leka Panaya Manastırı yer alıyor. Serinlemek isteyen misafirleri ise pansiyona 100 m uzaklıktaki halk plajı bekliyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Standard
Standard Tek Büyük Yataklı Oda
Room
Family Dört Kişilik Oda
Room
Family Üç Kişilik Oda, Şehir Manzaralı

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x