Asma Han Hotel

Alaçatı, Çeşme, İzmir
Asma Han Hotel Genel
Asma Han Hotel Genel
Asma Han Hotel Genel
Asma Han Hotel Yeme / İçme
Asma Han Hotel Manzara / Peyzaj
Image More +14 fotoğraf
Asma Han Hotel
Yenimecidiye Mahallesi, 3068. Sk. No:11, 35937 Çeşme/İzmir Çeşme, İzmir

Çeşme Ilıca Plajı’na kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan ve bölgeye özgü taş bir konakta hizmet veren Asma Han Hotel, ev rahatlığında odalarıyla huzurlu bir tatil sunuyor. Doğayla iç içe olan butik otelin limon, üzüm ve zeytin ağaçlarıyla süslü geniş bir bahçesi var.

Ege tarzı dekorasyonlara sahip, sigara içilmeyen 9 odası bulunan butik otelde her oda; Razika, Çalkarası, Müşküle ve Sultaniye gibi bölgede yetiştirilen üzümlerin isimlerini almış. Hem kendi bahçesinde hem de yörede yetiştirilen organik sebzeleri ve meyveleri tadabileceğiniz köy kahvaltıları sunan otelde deneyimli şeflerin hazırladığı Ege ve Türk mutfağı lezzetleri de öğle ve akşam yemeklerinde servis ediliyor.

Rahat dinlenme alanlarına sahip bir bahçe kafesi, çocuk oyun alanları, kütüphane ve çamaşırhaneye de sahip olan otelde bisiklet ve araba da kiralayabilirsiniz. İzmir Havalimanı gidiş dönüş transfer servisinden faydalanabileceğiniz Asma Han Hotel’den rüzgar sörfü ve dalış yapabileceğiniz su sporları merkezlerine ve alışveriş yapabileceğiniz Alaçatı’nın merkezine 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Alaçatı merkezine 0,2 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Deluxe
Deluxe Oda
Luxury
Luxury Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

 

+12 Yetişkin Oteli

Yakınındaki Oteller

x