Amorium Park Hotel

Kastamonu Merkez, Kastamonu
Amorium Park Hotel Genel
Amorium Park Hotel Genel
Amorium Park Hotel Genel
Amorium Park Hotel Genel
Amorium Park Hotel Genel
Image More +14 fotoğraf
Amorium Park Hotel
Budamış Köyü Kumara Mah. Tekçam Mevkii No:7 37210 Kastamonu Merkez/Kastamonu Kastamonu Merkez, Kastamonu

Türkiye’nin sayılı kış ve doğa sporları noktalarından bir olan Ilgaz Dağı’nın eteklerinde, doğayla iç içe bir konaklama arayan misafirler için Amorium Park Hotel cazip seçenekleriyle göz dolduruyor. Ahşap ve taş mimari konseptiyle inşa edilmiş iki binasıyla misafirlere hizmet veren otelin ahşap binası küçük grup olarak tatil yapak isteyen misafirler için ideal ve kendine ait ayrı lobi, resepsiyon ve butik mutfak gibi alanları da içinde barındırıyor. Ahşap binada ayrıca Fin Saunası, Türk Hamamı ve Uzak Doğu’dan Batı’ya kadar farklı disiplinlerde masaj hizmeti veren bir masaj odası da bulunuyor.

Taş bina 2016 yılında hizmete girmiş ve bünyesinde resepsiyon, lobi, sanat galerisi, toplantı salonu gibi ortak alanlar barındırıyor. Ayrıca misafirlerin Kastamonu şehir manzarasının tadını çıkarabilecekleri Panorama ve Seyr-ü Sefa isimli A la Carte restoranları da bu binada yer alıyor.

25 oda kapasitesiyle hizmet veren otelin ahşap binasında standart ve suit oda, taş binasında ise standart, aile odası ve prestij oda seçenekleri sunuluyor.

Kastamonu şehir merkezine ve havaalanına yakın konumuyla da cazip olan otel şehir merkezine 6 kilometre, havaalanına ise 2 kilometre uzaklıkta.

Kastamonu Merkez merkezine 18,7 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Suit
Standart Suit
Suit
Suit Oda
Standard
Standard Oda
Süit
Süit
Oda
Oda (Prestige)
Dağ
Dağ Evi (Wooden House)
Standard
Standard Oda
Standard
Standard Tek Büyük Yataklı Oda
Superior
Superior Ağaç Ev

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x