Altınyunus Mahallesi Otelleri Ara

En uygun Altınyunus Mahallesi otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Altınyunus Mahallesi otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Altınyunus Mahallesi Hakkında

Çeşme’ye bağlı Altınyunus Mahallesi, beyaz kumlarıyla Maldivleri andıran Ilıca’nın hemen yakınında yer alıyor. Aynı zamanda beldenin en eski turistik tesislerinden bazılarına ev sahipliği yapan mahallede büyük yüzme havuzları, SPA merkezleri ve özel plajı bulunan otellerde kalabilirsiniz. Altınyunus Mahallesi’nde tatil sezonu genel olarak Nisan ayının son haftasından itibaren açılmaya başlıyor. Ancak bu yılın diğer aylarında bölge tamamen kabuğuna çekiliyor demek değil elbette. Sonbahar ve kış aylarında veya ilkbaharın başında da Altınyunus’ta keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen turistlere şifa dağıtan termal kaynaklara yakınlığı, şüphesiz mahallenin yaz dışındaki mevsimlerde de yıldızının parlamasında başlıca etkenlerden.

Yazın genellikle dans ederek eğlenmek isteyen gençlerin tercihi olan Aya Yorgi’nin dışında Altınyunus ve civarında Altınkum, Pırlanta, Sakızlı, Çiftlik ve Küçük Liman gibi isimlerle bilinen irili ufaklı pek çok koy ve plaj mevcut. Özellikle bölgenin kuzeyden esen rüzgarlardan etkilenmemesi sayesinde durgun yapısını koruyan Altınkum ve Pırlanta plajlarında muhakkak deniz keyfi yapılmalı. Eğer biraz da Çeşme’nin sualtı zenginliğine şahitlik etmek isterseniz, tüpünüzü Ege Denizi’nin derinliklerine doğru daldırabilirsiniz.

Altınyunus otellerinin pek çoğunda çocuklar için özel bölümleri de bulunan yüzme havuzu ve su parkı mevcut. Ayrıca ücretsiz çocuk kulübü, otopark, açık büfe, rezervasyonlu restoranlar, bağlantılı oda, spor salonu, havalimanına transfer, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı ve ücretli ilave yatak gibi hizmetler Çeşme otelleri konaklamanızda standart olarak sunuluyor. Altınyunus Mahallesi’ne ulaşmak içinse İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan direkt olarak Çeşme’ye transfer sağlayan otobüslerden yararlanmanız mümkün.

Altınyunus Mahallesi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 215,60 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.