3. Sayfa Altınkum Otelleri Ara

En uygun Altınkum otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Altınkum otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Altınkum Hakkında

Aydın’ın sevilen ilçesi Didim’in turistik beldesi olan Altınkum, her turizm sezonunda binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Altın rengi kum plajları, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla ilgi çeken beldede her şey dâhil sistemi ile çalışan Didim otelleri de yarım pansiyon hizmeti sunan pansiyonlar da bulunmakta.

Aydın’a 105 km uzaklıkta bulunan beldeye, özel aracınızla İstanbul’dan 8 saatte ulaşmanız mümkün. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden, pek çok otobüs firmasının Didim’e direkt otobüsü bulunmakta. Didim merkezden şehir içi ulaşım veya taksi ile Altınkum’a ulaşabilirsiniz. Altınkum’a en yakın havayolu ile ulaşım için Bodrum Milas Havalimanı, Dalaman Havalimanı veya İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nı tercih edebilirsiniz. Didim merkezden veya havalimanlarından transfer hizmeti de alabilirsiniz.

Altınkum’un en sevilen noktası pırıl pırıl denizi ve plajları. Deniz tatiline biraz ara vermek isterseniz Apollon Tapınağı, Milet Tiyatrosu ve Priene Antik Şehri’ni ziyaret edebilirsiniz. Doğayla iç içe bir tatil için Bafa Gölü Milli Parkı ve Tavşanburnu Tabiat Parkı’na gidebilirsiniz. Ayrıca Altınkum ve Didim kalkışlı tekne turlarına katılabilir, hem karada hem denizde ekstrem sporlarla uğraşabilirsiniz.

Altınkum’da konaklama seçenekleri bol. Ailenizle geçireceğiniz bir tatilde her şey dâhil sistemli, çocuklara uygun, aile temalı bir otel tercih edebilirsiniz. Beldede ayrıca yetişkin otelleri, romantik konseptli oteller ve uygun fiyatlı butik oteller bulunmakta.

Altınkum Galeri