Alize Otel Bozcaada

Ardıçlı, Bozcaada, Çanakkale
Alize Otel Bozcaada Genel
Alize Otel Bozcaada Genel
Alize Otel Bozcaada Yeme / İçme
Alize Otel Bozcaada Yeme / İçme
Alize Otel Bozcaada Yeme / İçme
Image More +17 fotoğraf
Alize Otel Bozcaada
Alaybey Mahallesi Kumkuyu Kume Evleri, D:No: 47, 17680 Bozcaada /Yok Bozcaada, Çanakkale

Rengarenk çiçeklerin arasında adeta mücevher gibi parlayan Alize Otel Bozcaada, her mevsim ada rüyasını yaşamak için ideal bir seçim. Ege’nin huzurlu atmosferini misafirlerine yansıtan tesis, merkeze oldukça yakın konumuyla rahatlık sağlıyor. Otelden Ayazma Plajı, Bozcaada Kalesi ve Alaybey Mahallesi gibi popüler noktalara kısa sürede erişebilirsiniz. 

Tesisin özel banyolu odalarında giysilerinizi yerleştirebileceğiniz dolap mevcut. Otelde konaklamanız süresince odalara yerleştirilen klima ile sıcaklığı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tesisin odalarında bulunan televizyon ve küçük buzdolabı ise misafirlerin burada geçirecekleri zamanı daha konforlu hale getiren diğer özellikler arasında. 

Bahar ve yaz aylarında otelin bahçesini süsleyen zeytin ağacının altında kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Birbirinden nefis börek çeşitleri, peynirler ve Bozcaada’ya özgü reçellerle cezbeden kahvaltıda organik domates ve köy yumurtası tercih ediliyor. 

Ada çarşısına oldukça yakın bir noktada konumlanan otelden yürüyerek merkeze erişmek mümkün. Bu sayede tatiliniz süresince farklı mekanları keşfederek eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Tesisin çevresinde alışverişe çıktığınızda ise Bozcaada yaşamını yansıtan geleneksel objelerden satın alabilirsiniz.

Çanakkale merkezine 1,0 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Üç Kişilik Oda
Ekonomik
Standart Standart

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x