Agz Hotel

Dikili, İzmir
Agz Hotel Genel
Agz Hotel Genel
Agz Hotel Yeme / İçme
Agz Hotel Yeme / İçme
Agz Hotel Yeme / İçme
Image More +13 fotoğraf
Agz Hotel
Cumhuriyet Mah, 321. Sk. No: 7, 35980 Dikili/İzmir Dikili, İzmir

İzmir’in sakinliğiyle ön plana çıkan Dikili ilçesinde yer alan Agz Hotel, denize 200 metre uzaklığı ve deniz manzarasıyla misafirleri için tercih sebebi oluyor. 24 kişi kapasiteli otel, alakart ve kapalı restoranlarıyla hizmet veriyor. Burada yemeklerinizi deniz manzarası eşliğinde yerken gürültüden uzak atmosferin etkisiyle koyu sohbetlere dalabilirsiniz. Hijyeniyle ön plana çıkan otel, kaliteli hizmet anlayışıyla da misafirlerinin beğenisini topluyor.

Agz Hotel’de konaklayarak Dikili ve İzmir’in güzelliklerinin yanı sıra çevre illerde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri de günübirlik ziyaret edebilirsiniz. Otel; Çamur Ilıcası, Kalem Adası, Bademli Deniz Ilıcası, Nebiler Köyü Şelalesi ve Ilıcası ve Çandarlı’ya arabayla 20 dakika, Bergama’daki Pergamon Antik Kenti’ne 40 dakika mesafede konumlanıyor. Ayrıca günbatımını izleyebileceğiniz Ayvalık’taki Şeytan Sofrası 41 km, Cunda Adası 51 km uzaklıkta sizleri bekliyor.

Konumu itibariyle merkezi noktalara da ulaşım kolaylığı sağlayan ve özel aracıyla gelmeyi tercih edenler için 2 otoparka sahip Agz Hotel; Dikili merkeze yürüyerek 10 dakika, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ise 122 km mesafesiyle cazip bir noktada.

Dikili merkezine 5,1 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Room
Standard Üç Kişilik Oda
Room
Standard Tek Büyük Yataklı Oda
Room
Standard Tek Kişilik Oda
Room
Standard Üç Kişilik Oda
Room
Standard Tek Büyük Yataklı Oda
Room
Standard Tek Kişilik Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x