Ada Otelleri Ara

En uygun Ada otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ada otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ada Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin Oklahoma Eyaleti’nde yer alan Ada, oldukça düzenli bir şehir planlamasına sahip olan ve ağaçlandırılmış yeşil bir şehir. Şehir merkezinin sadece 3 km kuzeyinde bulunan bir havalimanına sahip. Ada 20. yüzyılın sonlarına kadar önemli bir üretim merkezi iken 21. yüzyılın başında fabrikalar önemli ölçüde kapandı. Günümüzde petrol ve doğalgaz şehir ekonomisini ayakta tutuyor olsa da kentte büyük işletmeler yok.

Ada oldukça sıcak ve nemli bir şehir. Yaz aylarında sıcaklık 34 civarında ölçülüyor ve bazen bu değerler 40 derecenin üzerine çıkabiliyor. Kış aylarında ise sıcaklık 11-12 derece civarında oluyor. Tüm yıl yağış alan kent özellikle ilkbahar aylarında bol yağmurlu bir mevsim yaşıyor. Mart, ekim ve kasım ayları şehri ziyaret etmek için uygun dönemler.

Ada çok fazla etkinliğe ev sahipliği yapmıyor olsa da kentte bir golf sahası ve kapalı eğlence merkezleri var. Wintersmith Parkı küçük bir göletin etrafındaki çimenlik alana kurulu olan ve ağaçlarla çevrili bir doğal ortam. Burada birçok aktivite imkânı bulunuyor. Sadece yürüyüş yapmak ve dinlenmek için bile gitmeye değer bir yer.